ما از کجا اومدیم ؟!!! 😉
سال ۹۷ بود که بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه تصمیم گرفتیم وارد بازار کار رشته خودمون بشیم، شرکت کوچیک خودمون رو با یه تیم جمع و جور تاسیس کردیم. اهداف و تفکراتمون در حد طراحی وب سایت و اپلیکیشین برای کسب و کار ها بود. هر روز و هر مرحله از این تصمیم ما پر از تجربه های متفاوت بود، هر عضوی از تیم ما در تخصص خودش روز به روز بهتر و با تجربه تر می شد، تعداد پروژه هامون سال به سال بیشتر می شد. ما بین شلوغی های مسیر رشد شرکتمون متوجه شدیم که شدیم یه تیم ۱۲ نفره، به نظرمون داشتیم خفن تر میشدیم فکر میکردیم صرفا یه شرکت نرم افزاری هستیم که داره وبسایت و اپلیکیشین طراحی می کنه ولی تبدیل شده بودیم به یه تیم طراحی و توسعه محصول که داره یک محصول خوب از تحلیل و بررسی ابعاد مختلف ایده کارفرما، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، برنامه نویسی، توسعه و تست و راه اندازی و پشتیبانی رو برای مشتری هامون انجام میدیم. درحال حاظر ما یه تیم متخصص ، با تجربه و خلاق هستیم که تجربه همکاری با استارتاپ ها و کسب و کار های بزرگ و کوچیک زیادی رو در سراسر ایران داریم
شب یلدا در آرکا
رویداد جاده ابریشم
تولد

ارزش های ما

احترام و پشتیبانی
با ایجاد یک محیط خانوادگی برای کارفرما‌ها مون و با تصمیم گیری مشترک و همسفر شدن با اونها،محصول رو به نتیجه‌ای مثبت میرسونیم.
یادگیری بدون وقفه
ما در تلاشیم که روزانه چیزهای جدیدی یاد بگیریم و لذت این کار، روبرو شدن با چالش هاست.
خلاقیت تمام نشدنی
توانایی ساخت و خلق محصول با هدف رفع نیاز،یکی از اصلی ترین ویژگی تیم ماست
تعهد کاری
در دیدگاه ما ، متعهد بودن به صداقت و ارائه محصولی با بالاترین کیفیت اولویت ما قرار دارد.
نمایشگاه rinotex
نمایشگاه رینوتکس تبریز
رویداد جاده ابریشم ۹۷
غرفه الکامپ آرکا
نمایشگاه بین المللی الکامپ ۹۷
Avatar

جف بزوس

بنیانگذار آمازون

ما مشتریانمان را به عنوان مهمانان حاضر در یک مهمانی می بینیم که ما میزبان آن ها هستیم، کار ما این است که لذت تجربه مهمانان هر روز بهتر از روز قبل شود.