در این مجموعه سعی شده تا تمام اقامتگاه‌های تاریخی و بوم گردی به شما معرفی شود. وبسایت اکوگشت این امکان را به شما می دهد تا مناسب ترین گزینه برای سفر را به شما معرفی می کند. شما به عنوان میزبان هم می توانید در این وب سایت ثبت نام کنید و حتی از تجربیات شیرین سفر هاتون برای سایر کاربران بنویسید.

استراتژی محصول
تحقیقات کاربری
معماری اطلاعات
دیزاین
برنامه نویسی
طراحی لوگو

 

 

 

دانستن این که کدام اقامتگاه، در کجا، چه توانایی‌ها و برتری‌هایی دارد و هزینه هر شب ماندگاری در آن چند است، می‌تواند سفر و انتخاب شما را آسان‌تر و هوشمندانه‌تر کند. شما با سامانه ی رزرو آنلان بومگردی و گردشگری می توانید لیست اقامتگاه ها را مشاهده کنید. در نهایت به طور آنلاین اقدام به رزرو آنلان اقامتگاه کند. این سامانه میتواند در شناساندن فرهنگ ایرانی به توریست ها هم تاثیر بسیاری داشته باشد.

 

 

 

چالش ما

ما باید سایت و اپلیکیشنی طراحی می کردیم که امکان رزرو آنلاین اقامتگاه و هتل داشته باشه. از طرفی باید این امکان وجود داشته باشد که فرد قبل از رزرو آنلاین برای بوم گردی و گردشگری بتواند تجربه ی سفر های مسافر های قبلی را ببیند تا با خیال آسوده سفر کند.

 

 

 

راهکار ما

در نهایت ما این پروژه را در 65 صفحه طراحی و توسعه دادیم تا این سامانه ی رزرو آنلاین بوم گردی و گردشگری در اختیار کسانی که قصد سفر دارند قرار بگیرد.

طراحی صفحه اول

صفحه اول وبسایت گردشگری
تایپوگرافی
رنگبندی
صفحات دیگر پروژهنمونه کار پروژه گردشگری
این پروژه در ۶۵ صفحه طراحی و توسعه داده شده است 🙂